Bij VHC ActiFood werken we graag samen met partners die, net als wij, hart hebben voor hun vak én hun klanten. Eén van die gewaardeerde partners is Scheerder drankengroothandel. Al meer dan 150 jaar levert Scheerder kwaliteit, persoonlijkheid en een indrukwekkend assortiment dranken aan de horeca, evenementen en detailhandel.


Wat ooit begon met het distilleren van brandewijn, bessen- en citroenjenever in het noorden van Nederland, is uitgegroeid tot een landelijk opererende drankengroothandel met een sterk familiegevoel. Dankzij hun samenwerking met onder andere Dikkers Wijnimport beschikt Scheerder over een uniek aanbod aan prachtige, exclusieve wijnen van over de hele wereld.

Met een hoofdvestiging in Groningen en een tweede locatie in Zaandam is Scheerder actief in heel Nederland. Horecabedrijven, slijterijen, groothandels, evenementen én verenigingen: Scheerder staat voor ze klaar – van studentencafé tot Michelinrestaurant.

Naar de website van Scheerder

Scheerder is een onafhankelijke groothandel, niet gebonden aan één brouwer of leverancier. Hierdoor kunnen ze een breed en gevarieerd portfolio aanbieden van meer dan 10.000 artikelen. Hun kracht ligt in de persoonlijke aanpak, korte lijnen en eerlijke adviezen. Geen gedoe, gewoon goed geregeld. Dat is de service waar Scheerder voor staat.

Scheerder is en voelt als een echt familiebedrijf. Met oog voor gezelligheid, loyaliteit en oprechte interesse in hun klanten. Twee keer per jaar organiseren ze relatiedagen waar nieuwe producten en trends worden gedeeld – altijd met een warm welkom en een persoonlijke touch.

Drankengroothandel Scheerder